• Вс. Окт 17th, 2021

Майбутнє України: вперше з’явився шанс здобути справжню незалежність

Не претендуючи на роль Ванги, вперше втішно можу побачити майбутнє України. Скептики, навіть ті, що страшенно незадоволені діяльністю ПР і є прихильниками Євромайдану можуть відпочити від розпачливих заяв. Так, Євромайдан виник, як стихійне явище; так, опозиція була не готова, слабка і теплична, як пагінець, вирощений без сонця; так, в Україні є радикальні націоналісти, котрі лякають своїми категоричними гаслами і оселедцями не лише Європу, але і самих українців. Але все це, замішане на фізичних труднощах, аскетичному існуванні і крайніх емоціях, переварилося у великому майданівському котлі, загартувало і об’єднало тисячі (ні, таки мільйони) людей.

Нові лідери Євромайдану.

Кажуть все, що відбувається у житті має своє чітке призначення. Призначення Майдану-2004 року – показати українцям шлях і провести репетицію. Призначення Януковича – довести, історично примусово-покірний, народ до крайньої точки. Загибель молодих хлопців на Майдані не даремна. Скоріш за все їх головне призначення – стати жертвами і героями України — було виконано. Скорбимо і втішаємося – це краща смерть, ніж, можливо, у кожного із нас. Перебування на Майдані ламає стереотипи, звільняє від страху і показує хто ти є насправді. Кожен на Майдані – людина із внутрішнім стержнем. Навіть юні першокурсники із сережкою у вусі, у вузьких штанцятах і помаранчевих черевиках гартуються і стають справжніми чоловіками. Немає нічого огиднішого, ніж бачити страх і життєву безпомічність чоловіків. Такого на Майдані не побачиш. Безпомічність лишається за межами барикад, страх ховається глибоко у душі. У таких умовах формуються справжні лідери.

Згадаймо революцію 1917 року. Ідея була непогана. Тільки влада тоді перейшла до людей неосвічених, непрофесійних і малограмотних. Перше, що робили «товарищі» — саджали своїх лідерів за шкільні парти. Революціонери-2014 – самодостатні, освічені, професійні. Вони набагато розумніші і грамотніші за «проффесора» і його липових фахівців, які за гроші покупляли дипломи, а потім керували не так країною, як «лохами у загоні».

Майдану треба стояти ще! За місяць на Майдані чітко визначяться лідери, здатні справді керувати цілою країною.

Старі лідери Євромайдану.

Трійця лідерів опозиції + Порошенко зазнають критики постійно і по справі. Це остаточно зіпсовані багатством люди. Хоча слід віддати їм належне, вони не покинули Майдан у скрутну хвилину. Є надія, що вони у горнилі подій також змінять свій світогляд. Інакше не бачити їм президентського крісла, тай інших вагомих посад, як власних вух. Окрім того, головним опозиціонерам варто зрозуміти, що в українській ситуації надіятися немає на кого. Наше лайно нам прийдеться розгрібати самостійно. І їм також. Немає чого сподіватися на «західних партнерів».

І ще про Юлію Тимошенко. Вона буде на волі, але навряд чи президентом. Наступні президентські вибори вирішуватимуть не гроші, а люди. Україна скинеться достойному кандидату на вступний внесок – повірте.

Західні і східні партнери.

Протести в Україні політологи намагаються підвести під який-небуть сценарій, щоб хоч якось визначити приховані мотиви. Але ця ситуація є унікальною. Перше своїм тваринним нюхом це відчув Путін. І спробував вплинути через Януковича і газові контракти. Та він не врахував, Україна це не Росія. Українець завжди сам по собі. І йому нас…ти на Царя, якщо в хаті біда.

Стримані і раціональні європейці захопленні героїзмом українців, вжахаються жорстокістю влади і ніби хочуть прийняти Україну до себе. Але як тільки вони відчують українську силу, то відступляться. Вони звикли домовлятися, вони звикли до бізнесу. Емоційна компонента у них майже відсутня. Україна поставить Європу з ніг на голову. І це будуть не співи і танці в національних костюмах. Це традиції, моральність, релігійність – все, що намагаються викорінити в українців, а воно живе. А за певних умов розквітне.

Янукович і влада.

Немає що сказати. Вчорашній день. Щоб не сказав наш президент, або його прибічники – це немає ніякого значенні. І нікого не цікавить. Причому нікого в прямому розумінні – ні ЄС, ні Путіна, ні українців.

0 0 votes
Рейтинг статьи
guest
5 комментариев
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
А
А
7 лет назад

Действительно Независимая страна -это страна, которая экрномически ни от кого не зависит!

1
1
7 лет назад
Reply to  А

ну и найди такую страну на карте мира.
Популізм. Право сильного як діяло так і діє в міжнародних відносинах.

Хохол
Хохол
7 лет назад

За все свое существование Украина ни когда не была независима. Независимость очень дорого стоит. Вот сейчас эту независимость опять получат и будут мыслить украинские победители, кому бы подороже ее продать. На западе дадут три копейки и придется опять поворачивать к «клятым москалям». И так по спирали.

Непонятливый
Непонятливый
7 лет назад
Reply to  Хохол

На жаль, у цьому не мало правди. Але шанс вирватися з замкнутого кола є.

Червонец
Червонец
7 лет назад

Некие герои Майдана, о которых народ ничего не знает и которые имеют какие то неясные цели, вдруг и сразу изберут в президенты? Очнитесь… Хватит находится в дурмане западной пропаганды: и в президенты и во властные структуры попадают люди из буржуазного сословия. Если они буржуины, то должны получить благословение главных буржуинов, которые ставят сегодня народ уКРАИНЫ В СТОЙЛО ГЕЙРОПЕЙСКОЙ ИНТЕГРАЦИИ.

You missed

Грищенко: Военная миссия ЕС слабо усилит обороноспособность УкраиныВоенно-учебная миссия Евросоюза, которая будет в ближайшем времени дислоцироваться на территории Украины, не сможет быстро усилить обороноспособность украинского государства. Об этом призвал помнить бывший глава внешнеполитического ведомства Константин Грищенко, комментируя потенциал военно-учебной миссии ЕС. Военная миссия стран Европейского союза поможет Украине по таких направлениям, как безопасность сотрудничества и формализация обсуждения в сфере обороноспособности страны. Этот шаг будет чисто символическим, потому он слабо усилит военный потенциал Украины в краткосрочной перспективе. Однако, как считает Константин Грищенко, именно военная миссия ЕС открывает для Украины практический огромный путь. Дипломат оценивает возможности Евросоюза по защите собственных интересов военным путём, как довольно скромные, потому как страны ЕС так и не проявили напора в построении общих евросоюзовских вооружённых сил. Грищенко уверен, что самостоятельно Евросоюз ничего решить не сможет. В качестве примера политик привёл конфликты на территории ЕС, которые там бушуют до сих пор, но которые так и не были остановлены. Ранее издание Welt am Sonntag подтвердило, что ЕС может разместить в Украине собственную военную миссию.

5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x