• Сб. Окт 16th, 2021

Світ порине у вир Третьої світової війни якщо не зупинити Путіна, — Ляшко

28 червня 1914 року — рівно сто років тому — в Сараєво був убитий спадкоємець австрійського престолу ерцгерцог Франц Фердинанд, що призвело до початку Першої світової війни. Сьогодні, без перебільшення, в Україні теж відбуваються епохальні події, від яких залежить доля не лише Європи, а усього світу. Якщо великі демократії світу не допоможуть нам зупинити Путіна і відбити його агресію на Донбасі та повернути Крим, якщо ми самі, врешті, не почнемо реально боротися, світ порине у вир Третьої світової війни. Адже цілком очевидно, що Путін не задовольниться однією Україною, йому кортитиме йти далі — країни Прибалтики, Грузія, Молдова, країни колишнього соцтабору — аж до нової Берлінської стіни.

По це на своїй сторінці у Facebook пише народний депутат України Олег Ляшко.

Поведінка Президента Порошенка мені нагадує британського прем’єра Чемберлена, який проводив політику умиротворення Гітлера. Порошенко сьогодні так само намагається задобрити нового гітлера Путіна — відмова від нових санкцій проти Росії, оголошення перемир’я терористам, намагання домовитися з Путіним щодо Донбасу за рахунок Криму, поступки в питанні мови, позаблокового статусу України, децентралізації тощо. Як пам’ятаємо з історії, спроби Чемберлена задобрити Гітлера (дозвіл на мілітаризацію Рейнської області, загарбання Судетської області Чехії) не зупинили агресора, а, навпаки, призвели до Другої світової війни. Нинішні спроби Порошенка домовитися з Путіним призведуть лише до поразки України. Путін ніколи не домовлятиметься з нами на збиток собі, домовленості з Росією можливі тільки за рахунок обмеження нашої незалежності, суверенітету, порушення територіальної цілісності.

На відміну від Петра Порошенка, я прихильник безкомпромісної боротьби з агресором Путіним. Вінстон Черчилль, який змінив Чемберлена на посаді прем’єра в 1940 році, теж був прихильником безкомпромісної боротьби з Гітлером. І хоча на початку війни Британія була значно слабша за Німеччину (як ми зараз проти Росії), у підсумку Гітлер був вщент переможений. Так само і ми: якщо хочемо перемогти — мусимо боротися. Слава Україні! Смерть ворогам!

0 0 votes
Рейтинг статьи
guest
1 Комментарий
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
фенікс
фенікс
7 лет назад

Первая трагедия РФ — рождение карлика, вторая — его
правление !!!

You missed

Грищенко: Военная миссия ЕС слабо усилит обороноспособность УкраиныВоенно-учебная миссия Евросоюза, которая будет в ближайшем времени дислоцироваться на территории Украины, не сможет быстро усилить обороноспособность украинского государства. Об этом призвал помнить бывший глава внешнеполитического ведомства Константин Грищенко, комментируя потенциал военно-учебной миссии ЕС. Военная миссия стран Европейского союза поможет Украине по таких направлениям, как безопасность сотрудничества и формализация обсуждения в сфере обороноспособности страны. Этот шаг будет чисто символическим, потому он слабо усилит военный потенциал Украины в краткосрочной перспективе. Однако, как считает Константин Грищенко, именно военная миссия ЕС открывает для Украины практический огромный путь. Дипломат оценивает возможности Евросоюза по защите собственных интересов военным путём, как довольно скромные, потому как страны ЕС так и не проявили напора в построении общих евросоюзовских вооружённых сил. Грищенко уверен, что самостоятельно Евросоюз ничего решить не сможет. В качестве примера политик привёл конфликты на территории ЕС, которые там бушуют до сих пор, но которые так и не были остановлены. Ранее издание Welt am Sonntag подтвердило, что ЕС может разместить в Украине собственную военную миссию.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x