• Вс. Окт 17th, 2021

Парасюк: Нове повстання розпочалось зі сходу країни

Відомий сотник Самооборони Майдану Володимир Парасюк на своїй сторінці у Facebook показав своє бачення того, що відбувається зараз з країною. Далі пряма мова.

«Мабуть ніхто з нас не міг повірити, що можливо побороти Ахметова чи Януковича. А виявилось, що дуже навіть можна і ми це зробили.

Щоб усі розуміли і усвідомлювали те, що Український народ «помножив їх на 0″. Де зараз Ахметов, де його гроші?

Зараз наше основне завдання — не допустити, щоб антиукраїнський елемент відновив свої сили.

Колись після революції 2004 року часто чув, що нас зрадили і наступне повстання в Україні розпочнеться зі сходу. Я Вас вітаю, воно розпочалось.

Шуфричу по морді дали в Одесі, а не у Львові. В Харкові леніна кинули харків’яни, а не бандерівці з західної України. Такі як кернес, добкін і все їхнє кодло — це наш внутрішній ворог, якого маємо перемогти раз і назавжди, щоб навіть найменшого сліду від них не залишилось в історії нашої держави. Крок за кроком, впевнено, усі разом, ми виженемо усіх українофобів з нашої землі.

Ми зробили найважливіший крок — ми стали на шлях боротьби за свою Країну, за краще життя, за майбутнє для наших нащадків. Не завжди все йде гладко і не завжди ми отримуємо миттєвий результат, однак маємо бути оптимістами. Ми живемо в часи війни, в час змін. Можливо Бог обрав таку місію для нашого покоління — боротись і виборювати перемогу для наших дітей і для наших внуків.

Наша ціль — добитися того, щоб наступні покоління не ходили по майданах і не знали що таке війна. І ми доб’ємось цього, бо ми — могутній Український народ.

Ми переможемо! З нами Бог і Україна!», — підсумував Володимир Парасюк.

0 0 votes
Рейтинг статьи
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

You missed

Грищенко: Военная миссия ЕС слабо усилит обороноспособность УкраиныВоенно-учебная миссия Евросоюза, которая будет в ближайшем времени дислоцироваться на территории Украины, не сможет быстро усилить обороноспособность украинского государства. Об этом призвал помнить бывший глава внешнеполитического ведомства Константин Грищенко, комментируя потенциал военно-учебной миссии ЕС. Военная миссия стран Европейского союза поможет Украине по таких направлениям, как безопасность сотрудничества и формализация обсуждения в сфере обороноспособности страны. Этот шаг будет чисто символическим, потому он слабо усилит военный потенциал Украины в краткосрочной перспективе. Однако, как считает Константин Грищенко, именно военная миссия ЕС открывает для Украины практический огромный путь. Дипломат оценивает возможности Евросоюза по защите собственных интересов военным путём, как довольно скромные, потому как страны ЕС так и не проявили напора в построении общих евросоюзовских вооружённых сил. Грищенко уверен, что самостоятельно Евросоюз ничего решить не сможет. В качестве примера политик привёл конфликты на территории ЕС, которые там бушуют до сих пор, но которые так и не были остановлены. Ранее издание Welt am Sonntag подтвердило, что ЕС может разместить в Украине собственную военную миссию.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x