• Пн. Май 23rd, 2022

Журналіст: не здивуюся, якщо сепаратисти розстріляють депутатів від Партії регіонів

Місцевий осередок Партії регіонів Луганщини брав участь в організації псевдореферендума про створення «Луганської народної республіки», але тепер сепаратисти починають «жерти свого Франкенштейна».

Таку думку в понеділок висловив в ефірі Першого національного луганський публіцист і журналіст Сергій Іванов, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Насправді, той референдум, так званий, який проводився в Луганській області, він був проведений не силами сепаратистів, він був проведений силами Партії регіонів, місцевих відділень Партії регіонів», — сказав він.

Журналіст, зокрема, зазначив, що ще 9 травня Сергій Кравченко — мер Луганська і, за його визначенням, «смотрящий від Єфремова» — особисто дав вказівки всім первинним організаціям, усім агітаторам і активістам Партії регіонів підключитися до проведення референдуму.

Натомість створена регіоналами «Луганська народна республіка» вже заявила, що вважає нелегітимною Луганську обласну раду, яка фактично складається з членів ПР. У свою чергу, облрада відмовилася формувати «виконавчі органи влади» ЛНР.

На думку журналіста, зараз можна спостерігати, «як монстр починає пожирати свого доктора Франкенштейна».

«Я не здивуюся, якщо завтра 121 депутат від Партії регіонів опиниться або у в’язниці, або ще гірше — членів обласної ради розстріляють тільки через те, що вони відмовляться виконувати вимоги сепаратистів».

0 0 votes
Рейтинг статьи
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x