• Сб. Окт 16th, 2021

Росія стягує військову техніку до кордону Криму з Україною

Росія стягує військову техніку до кордону Криму з УкраїноюЯк тільки на Донбасі помітні рідкісні успіхи в діях підрозділів Антитерористичної операції, російські військові починають активні дії вздовж кордону, щоб не дозволити українській армії сконцентруватися в місцях активних бойових зіткнень.

Так, наприклад, вже відомо про початок чергових військових навчань в Росії, які в якійсь мірі змусять Міністерство оборони України приймати посилені заходи для захисту кордону.

Проте російські війська створюють загрозу не тільки на сході, але і починають поступово передислокацію з глибини кримського півострова ближче до позицій українських прикордонників на Чонгарі.

Зокрема, Еспресо.TV повідомляє з посиланням на українського прикордонника Дмитра Капустіна, що 21 червня прикордонні підрозділи української армії двічі піднімалися наказом «до бою», оскільки окупанти почали підвозити артилерію і військових до Чонгару і займати позиції.

«Сьогодні резерв двічі ставав «до бою». На КПП з боку окупантів війська противника займали позиції. Люди повідомили і показали відео, як підвозили гаубиці і кілька Камазів або з живою силою, або з боєприпасами», — розповів Дмитро Капустін.

Незважаючи на напружену обстановку і наявність важкого озброєння у окупантів, за словами прикордонника, мобільні групи вздовж Чонгара готові до відбиття можливої атаки. Хоча не виключено, що такі «навчання» проводяться для створення уявної загрози, яка змусить українських військових частину своїх підрозділів перекинути з Донбасу на Південь країни.

0 0 votes
Рейтинг статьи
guest
1 Комментарий
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Шурик
Шурик
7 лет назад

Как бы там не было,а колонна танков,бтр и пара камазов с маскалями-сегодня проехала с крыма на даунбас,под пристальным оком доблестных погранцов!Сколько зелени стоил проход?

You missed

Грищенко: Военная миссия ЕС слабо усилит обороноспособность УкраиныВоенно-учебная миссия Евросоюза, которая будет в ближайшем времени дислоцироваться на территории Украины, не сможет быстро усилить обороноспособность украинского государства. Об этом призвал помнить бывший глава внешнеполитического ведомства Константин Грищенко, комментируя потенциал военно-учебной миссии ЕС. Военная миссия стран Европейского союза поможет Украине по таких направлениям, как безопасность сотрудничества и формализация обсуждения в сфере обороноспособности страны. Этот шаг будет чисто символическим, потому он слабо усилит военный потенциал Украины в краткосрочной перспективе. Однако, как считает Константин Грищенко, именно военная миссия ЕС открывает для Украины практический огромный путь. Дипломат оценивает возможности Евросоюза по защите собственных интересов военным путём, как довольно скромные, потому как страны ЕС так и не проявили напора в построении общих евросоюзовских вооружённых сил. Грищенко уверен, что самостоятельно Евросоюз ничего решить не сможет. В качестве примера политик привёл конфликты на территории ЕС, которые там бушуют до сих пор, но которые так и не были остановлены. Ранее издание Welt am Sonntag подтвердило, что ЕС может разместить в Украине собственную военную миссию.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x