• Вт. Окт 26th, 2021

Порошенко сказав, чим не пожертвує заради змін

Президент Петро Порошенко заявляє, що предметом обговорення може бути все, крім державної мови, державного устрою та вектору на зближення України з Євросоюзом.

Про це він заявив, виступаючи на засіданні Парламентської асамблеї Ради Європи.

«Україні потрібен новий соціальний контракт, він має створити життєздатну систему управління, яка захистить громадян від зовнішніх загроз, створить необхідне підґрунтя для соціально-економічного та культурного розвитку», — сказав президент.

«В той же час я заявляю, що не будуть зміни за будь-яку ціну. Є питання, які не обговорюються: унітарна держава, чинна мовна система – з одною офіційною державною мовою і необмеженою кількістю регіональних, із повною та всеохопною гарантією розвитку і використання мови кожної меншини, європейська інтеграція», — заявив Порошенко.

«Все інше може бути предметом широкого обговорення. Я запевняю, що це обговорення вже відбувається», — сказав він.

Говорячи про вирішення проблем на сходу України, президент зазначив, що окремою проблемою є «відновлення економіки Донецького регіону».

«І мені дуже приємно, що ми з нашими партнерами з Європейського Союзу і США розробили окрему програму створення робочих місць, яка передбачає залучення великої кількості інвестицій. Вона включає проект програми економічного відновлення регіону», — заявив Порошенко.

«Належним чином буде вирішено питання розподілу коштів між центром та регіоном. У повній відповідності із Європейською хартією місцевого самоврядування влада в Україні буде децентралізована моїм проектом Конституції», — наголосив також він, пише .pravda.com.ua.

0 0 votes
Рейтинг статьи
guest
1 Комментарий
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
фенікс
фенікс
7 лет назад

Не нужно заигрывать с Донбассом !!! Там нет порядочных «элит» — ни политических, ни бизнес — гопота и ворюги !!! Все деньги,выделенные на развитие региона будут в одночасье роздеребанены !!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x