Вс. Май 28th, 2023

Москва готує розправу над кримськими татарами В Криму щоденно підвищується напруження між місцевою владою та Меджлісом кримських татар. Москва цілеспрямовано готується до розправи, ризикуючи розв’язати широкомасштабну кризу. Джерело ІНФОРМАТОРа в кримській міліції надіслало лист наступного змісту: “Задача поставлена из Мосви.

В Симферополе собирается милиция, беркут (омон) и едут в места татарских самозахватов. Например в судаке все татарские гостиницы без документов. В любой гостинице 1го то уж документа то не будет. В случае отсутствия документов задача поставлена ломать двери, крушить мебель, бить все что движется, забирать и вывозить. Затем полиция проводит проверку, передает материалы в прокуратуру, а она в суд – на снос.

А приставы будут особенно тщательно сносить все сносить. Я не понял – они сознательно разжигают конфликт с татарами.?” Як бачимо російська влада цілеспрямовано підвищує ескалацію етнічного конфлікту в Криму намагаючись відволікти місцевих росіян, що підтримали приєднання до РФ,  від соціальних проблем створюючи образ ворога з кримських татар.

Водночас, планується розправа з Меджлісом, останнім джерелом спротиву та протесту російському свавіллю в Криму.

от UKRNEWS24

0 0 votes
Рейтинг статьи
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x