• Вт. Дек 7th, 2021

Торговельна війна між Росією та Україною триває 15 років — експерт

Росія не розпочинатиме торговельну війну з Україною, бо вона й так триває. Це відбувається останні п’ятнадцять років з ініціативи самої Російської Федерації. Таку думку в коментарі Gazeta.ua висловив економічний експерт Андрій Новак.

«Щороку протягом останніх 15 років Росія пред’являє якісь претензії українській продукції, обмежуючи чи забороняючи її продаж на російському ринку. Це відповідає внутрішній стратегії Російської Федерації, яка називається імпортозаміщення», — сказав експерт.

Він пояснив що дана стратегія спрямована на імпортозаміщення імпортованих з України товарів. «Тому питання підписання економічної угоди України з Євросоюзом буде додатковим приводом для введення ще більших обмежень на українські товари на російському ринку. Таке було, є і буде тривати й надалі», — переконаний економіст.

Зазначимо, що нещодавно Россільгоспнагляд заявив про готовність обмежити ввезення кукурудзи з України нібито через поширення західного кукурудзяного жука. Також з 16 червня ввів тимчасові обмеження на постачання продовольчої картоплі з України. Знизився експорт в Росію українського сиру.

Нагадаємо, що міністр економічного розвитку і торгівлі Павло Шеремета прогнозує, що після підписання економічної частини Угоди про асоціацію з Євросоюзом неминуча нова торгова війна з Росією.

0 0 votes
Рейтинг статьи
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x