• Сб. Окт 16th, 2021

Віктор Балога: Партія регіонів має бути заборонена

Партія регіонів як політична організація має бути заборонена. На сьогодні ПР діє як антиукраїнська і антидержавна сила, що послідовно, системно і цілеспрямовано намагається загнати суспільство і всю країну під прес диктатури.

Саме встановлення диктатури є на сьогодні єдиним змістом діяльності Партії регіонів. Для досягнення цієї мети вона використовує весь протизаконний арсенал – від ухвалення антидемократичних законів до терору міліції і бандитів-тітушок.

ПР не має нічого спільного з демократією, бо різко нетерпима до будь-якого політичного змагання. Саме тому в тюрми кинуті політичні опоненти. Саме тому по всій країні людей примусом і залякуванням зганяють у цю партію, яка вже давно стала організованим бандитським угрупованням. Під політичним прикриттям ПР, її кнопкодавної парламентської фракції влада вчинила терористичну атаку на український народ, внаслідок чого загинули мирні люди. Прагнучи насадити в державі диктатуру свого лідера, ПР стала, по суті, фашистською структурою. Адже диктатура – то платформа, опора фашизму.

Свідомий того, що сьогодні неможливо юридично заборонити ПР, бо Феміда в Україні має партійний квиток регіоналів. Це справа вже нової влади. Однак ПР можна заборонити фактично: через бойкот на всіх рівнях і масовий вихід тих, кого загнали туди силою. Цей процес вже почався. І його вже не спинити.

Зрозуміло, переважну більшість членів партії ошукали, але у вас є час, думаю максимум місяць, щоб зробити висновки.

Віктор Балога

0 0 votes
Рейтинг статьи
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

You missed

Грищенко: Военная миссия ЕС слабо усилит обороноспособность УкраиныВоенно-учебная миссия Евросоюза, которая будет в ближайшем времени дислоцироваться на территории Украины, не сможет быстро усилить обороноспособность украинского государства. Об этом призвал помнить бывший глава внешнеполитического ведомства Константин Грищенко, комментируя потенциал военно-учебной миссии ЕС. Военная миссия стран Европейского союза поможет Украине по таких направлениям, как безопасность сотрудничества и формализация обсуждения в сфере обороноспособности страны. Этот шаг будет чисто символическим, потому он слабо усилит военный потенциал Украины в краткосрочной перспективе. Однако, как считает Константин Грищенко, именно военная миссия ЕС открывает для Украины практический огромный путь. Дипломат оценивает возможности Евросоюза по защите собственных интересов военным путём, как довольно скромные, потому как страны ЕС так и не проявили напора в построении общих евросоюзовских вооружённых сил. Грищенко уверен, что самостоятельно Евросоюз ничего решить не сможет. В качестве примера политик привёл конфликты на территории ЕС, которые там бушуют до сих пор, но которые так и не были остановлены. Ранее издание Welt am Sonntag подтвердило, что ЕС может разместить в Украине собственную военную миссию.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x