• Чт. Июл 7th, 2022

Тимчук: Терористів на Схід України набирають по всій Росії

Протягом двох останніх тижнів у терористичних формуваннях на сході України спостерігається заміна військовослужбовців спецназу розвідки РФ на найманців, що прибувають з Росії.

Про це повідомив керівник центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Фейсбук, передает Украинская Правда.

За його даними, насамперед, це військовослужбовці запасу, які мають досвід служби в російському спецназі і досвід участі в бойових діях (зокрема, на Кавказі).

«Набір таких досить професійно підготовлених найманців російська влада проводить практично по всій території РФ. Навіть в Хабаровському краї Росії протягом останніх 3 тижнів до місцевих військкомати викликаються військовослужбовці запасу, що служили в спецназі ГРУ, де їм пропонується за хорошу плату поїхати в Україну для участі в терористичній діяльності», — написав він.

За даними Тимчука, найбільш активно подібна робота ведеться в Південному федеральному окрузі РФ.

«Одночасно йде потужний процес перекидання з території Росії зброї для терористичних груп на Донбасі», — зазначає керівник центру.

Крім того, він повідомив, що припинення діяльності підприємств і різке зростання безробіття на Донбасі провокує участь місцевих жителів у акціях терористів за гроші.

Тимчук також констатує, що наразі залишаються великі питання до місцевої міліції.

«На жаль, в більшій своїй частині місцеві правоохоронці — саботажники і зрадники, що живуть за рахунок народу, інтереси якого вони абсолютно відкрито зраджують», — пише він.

Дані «правоохоронці» є серйозним ресурсом для екстремістських сил, — стверджує Тимчук.

«У разі продовження служби в лавах МВС України ці зрадники являють собою величезну загрозу для інтересів країни. Разом з тим, у разі їх масового звільнення ми прогнозуємо моментальне поповнення цими зрадниками терористичних угруповань», — підсумував керівник центру.

0 0 votes
Рейтинг статьи
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x