• Пт. Май 27th, 2022

Путін запропонував Заходу «роздерибанити» Україну – ЗМІ

Президент Росії Володимир Путін пропонує країнам Заходу поділити міжсобою Україну.

Про це у своїй статті написала оглядач «The Washington Post» Маша Гессен, яка проаналізувала останні заяви Путіна.

Зокрема, авторка вважає, що «за 24 роки після того, як Росія оголосила себе суверенною державою, вона не змогла почати сприймати себе як постімперську державу».

Гессен вважає, що Путін бачить Російську Федерацію спадкоємицею Російської імперії. Вона нагадує, що Путін розкритикував передання Криму у 1954-му Україні, «але не згадав про той факт, що землі, які були передані Україною Російській Радянській Республіці, так і залишиться частиною Росії сьогодні».

Більше того, в промові під час прямої лінії 18 березня Путін звинуватив більшовиків у незаконному визначенні кордонів України одразу після 1917 року. А через місяць президент Росії нагадав, що різні регіони України колись належали Польщі, Австро-Угорщині і Чехословаччині.

«Ось що він хотів скати: кордони можна і треба змінювати, Європо, давай-но разом розділимо Україну», – вважає Гессен.

Авторка переконана, що такої країни як Україна Путін не знає. Коли ж він закликав екстремістів на Сході України відкласти референдум, то таким чином, на думку оглядача, він запросив Європу домовлятися щодо розділу України.

«А якщо Європа не захоче брати участь у розчленуванні, Росія буде діяти сама», – пише автор, зауважуючи, що Східну Україну у разі від’єднання чекає доля Придністров’я, Південної Осетії чи Криму. «Росія має цілий репертуар анексій», – відзначає автор статті

«А що станеться після України? Є й інші країни, які колись були завойовані царями, а пізніше втрачені. Врешті-решт, хто сказав, що Фінляндія має право на існування?», –  пише Гессен.

0 0 votes
Рейтинг статьи
guest
1 Комментарий
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
фенікс
фенікс
8 лет назад

Маша Гессен — оракул маленького злобного карлика Пу, любителя ботокса и полетов со стерхами !!!
Територия Пу богата мутантами !!!

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x