Вт. Май 30th, 2023

Рейтинги Обами обвалились і через кризу в УкраїніРейтинги президента США Барака Обами впали до нового рекордно низького рівня. Про це свідчать результати нового опитування. Одна з причин падіння — його підхід до розв’язання кризи в Україні, пише dw.de.

Рейтинги Обами впали до рекордно нового рівня

Рейтинги президента США Барака Обами продовжили курс падіння і досягли нового мінімуму. Про це свідчать результати репрезентативного опитування, проведеного спільно виданням Washіngton Post та телеканалом ABC News. Згідно з ним, загальний рейтинг довіри американців до курсу Барака Обами впав зі 46 до 41 відсотка за перші три місяці поточного року. Це рекордно низькі показники, наголошує інформагенція dpa.

42 відсотки респондентів схвально оцінюють його економічну політику. 37 відсотків позитивно відгукнулися про впровадження реформи медичного страхування. Низьку оцінку Обама отримав і за його підхід до вирішення кризи в Україні — лише 34 відсотки американців, згідно з цим опитуванням, підтримують взяту ним лінію розв’язання української кризи.

Як увійде в історію Барак Обама?

Попереду вибори до Конгресу

Інформагенція AFP зазначає, що низькі рейтинги довіри до Обами можуть негативно відбитися на позиціях Демократичної партії на виборах до Конгресу, що намічені на осінь. Досвід попередніх виборів підказує, що низькі рейтинги президента негативно відбиваються і на результатах його партії, пише газета Washington Post.

Зараз Республіканська партія вже має більшість у Палаті представників. Республіканці сподіваються утримати ці позиції. Тож головна інтрига в тому, чи отримають вони восени більшість і в Конгресі. Визначальним чинником стане явка виборців, адже зазвичай вона є нижчою, ніж на президентських виборах.

от UKRNEWS24

0 0 votes
Рейтинг статьи
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x