• Вс. Окт 17th, 2021

Політолог: "Реалізація плану "Б" — крок до справжньої війни"

План «Б» — знищення терористів на Донеччині стане першим кроком до початку справжньої війни на території України. Про це у коментарі Gazeta.ua розповів політолог Павло Нусс.

«План «Б» застосують, якщо вирішити конфлікт ні політичними, ні дипломатичними методами буде не можливо. Також чи буде реалізовано цей план, залежить від того, чи вдасться переконати терористів скласти зброю і укласти політичний меморандум. Не думаю, що Порошенко радикально налаштований на будь-які військові дії. Він використає максимальні політичні та дипломатичні механізми для вирішення цього конфлікту. Бо наказ Порошенка про реалізацію плану «Б» – це перший крок до початку справжньої масштабної  війни  на території України», — розповів експерт.

Він не виключає, що Путін має свій план мирного завершення конфлікту на Донеччині.

«Ангела Меркель, яка є політичним і економічним партнером Путіна, клопотала за призначення Віктора Медведчука на посаду переговорника. Усвідомлюю, що кум Путіна Медведчук відстоює інтереси Росії. Можливо, він візьме на себе місію переконати терористів скласти зброю. Бо на Донеччині є група терористів, які не підкоряються ні політичному, ні військовому рішенню Кремля. Ці групи сформувались у військовий період, захворіли ідеєю сепаратизму і відділення Донецької і Луганської області», — додав Нусс.

Нагадаємо, радник президента Юрій Луценко заявляв, що доведеться застосовувати план «Б» – знищення терористів, якщо мирний план Порошенка не вдасться реалізувати

0 0 votes
Рейтинг статьи
guest
1 Комментарий
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
фенікс
фенікс
7 лет назад

Виступив на арену хор медведчуцького !!!

You missed

Грищенко: Военная миссия ЕС слабо усилит обороноспособность УкраиныВоенно-учебная миссия Евросоюза, которая будет в ближайшем времени дислоцироваться на территории Украины, не сможет быстро усилить обороноспособность украинского государства. Об этом призвал помнить бывший глава внешнеполитического ведомства Константин Грищенко, комментируя потенциал военно-учебной миссии ЕС. Военная миссия стран Европейского союза поможет Украине по таких направлениям, как безопасность сотрудничества и формализация обсуждения в сфере обороноспособности страны. Этот шаг будет чисто символическим, потому он слабо усилит военный потенциал Украины в краткосрочной перспективе. Однако, как считает Константин Грищенко, именно военная миссия ЕС открывает для Украины практический огромный путь. Дипломат оценивает возможности Евросоюза по защите собственных интересов военным путём, как довольно скромные, потому как страны ЕС так и не проявили напора в построении общих евросоюзовских вооружённых сил. Грищенко уверен, что самостоятельно Евросоюз ничего решить не сможет. В качестве примера политик привёл конфликты на территории ЕС, которые там бушуют до сих пор, но которые так и не были остановлены. Ранее издание Welt am Sonntag подтвердило, что ЕС может разместить в Украине собственную военную миссию.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x