Вс. Июн 23rd, 2024

На Прикарпатье поезд врезался во внедорожник, есть жертвыНа железнодорожном переезде перегона «Хриплин-Братковцы» Ивано-Франковской области вблизи села Тысменичаны произошло столкновение дизель поезда сообщением Ивано-Франковск — Яремче с автомобилем Skoda-Fabia, сообщили в подразделении по связям общественностью УМВД Украины на Львовской железной дороге.

«Водитель автомобиля гражданин Турции, пренебрегая правилами дорожного движения, двигаясь на запрещающий сигнал светофора на железнодорожном переезде допустил выезд на железнодорожный путь в результате чего произошло столкновение с пригородным поездом.

В результате происшествия 46-летний житель Ивано-Франковской области погиб на месте происшествия. Среди пассажиров поезда никто не пострадал. Задержка движения поездов составила один час восемнадцать минут», — говорится в сообщении.

от UKRNEWS24

0 0 votes
Рейтинг статьи
Notify of
guest
3 комментариев
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bandera
Bandera
10 лет назад

Відколи це Skoda Fabia стала позашляховиком?

Taras
Taras
10 лет назад

Прес служба залізниці бреше. Про який світлофор йдеться в матеріалі??? Його там ніколи не було!!! (На певне вже й не буде). Причина смерті людини в халатності Львівської залізниці. При перетині переїзду з сторони с. Камінне побачити поїзд, який рухається з сторони Івано-Франківська майже не можливо. Біля самого залізно-дорожнього полотна знаходиться старий не житловий будинок, який не дає можливості побачити поїзд. Водіям доводиться під’їжджати до самої колії (там теж важко побачити поїзд через рясні кущі, які унеможливлюють огляд) щоб побачити ситуацію на колії, постійно ризикуючи бути зачепленим рухомим складом поїзда. Знаю по собі, кожен день їжджу цим переїздом не менше двох разів на роботу. Львівська залізниця повинна нести відповідальність за всі ДТП на цьому переїзді (їх кожен рік по кілька). Якщо не знести той будинок, то принаймні кущі вирубати

anja
anja
10 лет назад

Anja Prokopiv
Нiякого свiтлофора там нема i небуде.Якби загинув родич начальника залiзницi -тодi б поставили не тiльки свiтлофор.

3
0
Would love your thoughts, please comment.x