Сб. Дек 9th, 2023

Через футбол сьогодні у Києві закриють станцію метро «Олімпійська»Станцію метро зачинять через матч між «Динамо» (Київ) і «Зеніт» (Санкт-Петербург) і святкового концерту.

Сьогодні з 20:00 до 21:00 станція «Олімпійська» Куренівсько-Червоноармійської лінії буде зачинена для пасажирів на вхід та вихід. У зазначений період поїзди слідуватимуть повз станцію «Олімпійська» без зупинки, повідомляє прес-служба метрополітену.

Окрім цього, на Куренівсько-Червоноармійській лінії буде збільшено кількість поїздів з 19:35, а на Святошинсько-Броварській та Сирецько-Печерській лініях – передбачено додаткові резервні состави, які видаватимуться на лінії в разі збільшення пасажиропотоків.

Також імовірне введення обмежень на вхід пасажирів до станцій «Палац спорту», «Олімпійська» та «Площа Льва Толстого», якщо пасажиропотік після закінчення футбольного матчу на НСК «Олімпійський» перевищуватиме перевізну спроможність.

На станціях «Хрещатик», «Майдан Незалежності», «Олімпійська», «Площа Льва Толстого» та «Палац спорту» буде посилено штат чергового персоналу та призначено відповідальних осіб для контролю за перевезенням пасажирів.

Зазначені зміни в режимі роботи Київського метрополітену пов’язані з проведенням на НСК «Олімпійський» з 21:00 до 22:45 футбольного матчу між командами «Зеніт» (Санкт-Петербург) та «Динамо» (Київ), а також святкового концерту до Дня молоді на Майдані Незалежності з 18:00 до 22:00.

от UKRNEWS24

0 0 votes
Рейтинг статьи
Notify of
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x