• Пн. Май 23rd, 2022

Росія заявила, що продовжить «рятувати» Донбас

МЗС Росії направив ноту українським колегам, в якій висловлюється подив із приводу неотримання жителями Донбасу «гуманітарної допомоги» з РФ.

Про це повідомляє МЗС Росії.

У відомстві відзначили, що зазначену допомогу зібрали у відповідь на звернення самих «громадян і організацій східних регіонів України» з проханням доставити, зокрема, медикаменти і медпрепарати.

«Російська сторона готова надати населенню у вказаних регіонах необхідне сприяння, а українській стороні було запропоновано вжити необхідних заходів із забезпечення умов для доправки російської гуманітарної допомоги до районів, яких торкнувся конфлікт», — зазначається в повідомленні.

У російському відомстві підкреслюють, що 29 травня була отримана нота МЗС України, «ознайомлення з текстом якої викликає щонайменше здивування».

«МЗС України цинічно повів мову про ситуацію в Криму, який, на думку української сторони, заснованій на якихось «багаточисельних сигналах світової спільноти», нібито «перебуває на межі гуманітарної катастрофи», — пише прес-служба.

У російському МЗС серйозно стверджують, що «сьогодні жителі Республіки Крим Російській Федерації… мають можливість спокійно жити і працювати в мирних і стабільних умовах».

0 0 votes
Рейтинг статьи
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x