• Пн. Май 23rd, 2022

Лук’яненко: Росію від початку військового наступу стримав дух української нації

Росію від початку загального військового наступу на Україну по всьому східному кордону стримав дух української нації, який був продемонстрований під час протистоянь із бандитською владою Януковича у Києві.

Про це в ефірі 5 каналу заявив громадський діяч, дисидент Левко Лук’яненко.

«На Путіна і на всю російську політичну еліту діє дуже сильно психологічний стан української нації. От коли починалася війна Росії проти України, то вони скористалися інформацією, яку давав їм Янукович і російська агентура (правда, тої російської агентури і зараз вистачає), але все-таки вони зустрілися з абсолютною несподіванкою. Бо у нас крім «Беркуту», крім дезорганізованої міліції, служби безпеки, просякнутої московськими агентами, є ще такий чинник, про який вони не знали – це український народ і патріотизм української нації», – заявив Лук’яненко.

За його словами, російська армія сильна, а українська армія дезорганізована і слабка, тому її можна було б дуже швидко розбити вщент і остаточно.

«Але виявився чинник, який примусив їх подумати п’ять раз перед тим, як, власне, починати велику війну. Цей чинник – українська нація. І ця українська нація на вулиці Грушевського не боялася смерті і йшла, щоб побороти колишню бандитську владу і добитися нового порядку в Україні. Тому коли Росія почала воювати проти України, це бажання нації захищати свій рідний край, захищати кордон і незалежність ще більше зросло. Я бачив дані, що 6-8 мільйонів українців готові взяти зброю в руки і захищатися. Для Росії це величезний чинник і ясна річ, що він є основним, що стримує Росію від початку загального наступу по всьому східному кордону», – сказав Лук’яненко, пише zik.ua.

0 0 votes
Рейтинг статьи
guest
1 Комментарий
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
фенікс
фенікс
8 лет назад

Раба бездуховного, без чести и достоинства всегда раздражают свободны граждане сильные духом, наделенные интеллектом и креативом … А карлика всегда преследовал страх и ЖАБА собственной никчемности .

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x