• Сб. Авг 13th, 2022

VIP-отдых в Киеве: «праздник» закончился кровью

VIP-отдых в Киеве: «праздник» закончился кровьюРосійський співак Філіп Кіркоров у черговий раз відзначився. В п’ятицю артист давав концерт у палаці «Україна», після чого вирішив розслабитися в одному з дорогих ресторанів Києва. Приїзд зірки в заклад зібрав навколо ресторану представників ЗМІ. Однак Кіркоров, як відомо, має свої цікаві стосунки з журналістами. Коли співак виходив з ресторану, фотограф українського видання Like.lb.ua намагався зафіксувати його на камеру. Однак охорона відтягнула чоловіка від співака.

Після того, як Кіркоров сів у машину і поїхав, охорона в голову фотографа жбурнула пляшку. Пляшка відрекошетила у відвідувачку ресторану, а після цього скляна тара влетіла у вікно ресторану і розбила його.

Фотокореспондента з місця події відвезли з розбитою, закривавленою головою до лікарні. Станом на 14.30 суботи, київська міліція таки не встановила особу винуватця інциденту. З великою часткою ймовірності, це — громадянин Росії, який вже в найближчу добу залишить територію України, що допоможе йому уникнути відповідальності за скоєне.

Разом з тим, інцидент зафіксовано в реєстрі досудових розслідувань. Найближчим часом буде порушено кримінальну справу у зв’язку з нанесенням тілесних ушкоджень. Ступінь ушкоджень визначить судмедекспертиза, яка має відбутися в понеділок.

Однак, порушувати справу також у зв’язку з перешкоджанням професійній діяльності журналіста, в міліції відмовляються, мотивуючи тим, що нібито фотограф — не журналіст. У ресторані відмовилися коментувати ситуацію, повідомляє 24Daily.net.

Філіп Кіркоров, як відомо, вже неодноразово був задіяний в скандалах з журналістами. Найбільш знаменитий факт, коли артист публічно вилаяв журналістку в рожевій кофтинці на одній з прес-конференцій. До речі, нещодавно Кіркоров зізнався, що його син Мартін, швидше за все, піде по його стопах, — вже дуже музичний хлопчик росте.

0 0 votes
Рейтинг статьи
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x