• Пт. Окт 22nd, 2021

Неповнолітнього студента із Львівщини беркутівці роздягнули, облили перцевим газом та ламали руки

Неповнолітнього студента із Львівщини беркутівці роздягнули, облили перцевим газом та ламали рукиСтудента із Червонограда Михайла Ниcкогуза, якого без жодного приводу на вулиці Грушевського у Києві 20 січня затримали працівники “Беркута” і жорстоко побили.

Після затримання Михайла, який є неповнолітнім, бійці спецпідрозділу “Беркут” катували його та жорстоко знущалися з нього.

Михайло Нискогуз розповів, що 20 січня близько 19:00 він фільмував події біля колонади стадіону “Динамо”. У якийсь момент “Беркут” пішов у наступ і всіх почали бити. Під час цього нападу, за словами постраждалого, окрім нього, “беркутівці” затягли на свою територію ще й журналіста та іншу людину.

— “Беркутівці” затягли мене за свої барикади, де утворили живий коридор близько із сорока осіб і провели мене через нього. У цей час били кийками, щитами, руками, ногами, плювали на мене та насміхалися. Коли я пройшов коридор – їхній керманич змусив мене повністю роздягтися – далі усе тіло залили перцевим газом. Коли ж я почав корчитися від болю – вони всі насміхалися. Та цим все не закінчилося, хтось із них витягнув ніж та порізав мені сідницю. Також у той час, коли мене били, змушували співати державний славень. Коли вели в автозак, мені заламали руки так, що одна зламалася. Після того кинули в автозак та чотири години не хотіли викликати швидку. У автозаці нас було троє. Керманич “Беркута” зайшов і почав стукати до кожного у відділення і питати, чи у нас цілі зуби. Один із нас сказав, що так, після чого він відкрив камеру та вибив йому зуби. Коли все ж приїхала швидка, мене намагалися забрати до дитячої лікарні через те, що я неповнолітній, проте той же керівник “Беркута” наполягав, що я ніякий неповнолітній і це не правда, тому треба доправляти до лікарні, де є палата-камера. Він ще й додавав, що мене мало били! Вдячний лікарям, що забрали мене звідти”, – розповів Михайло Нискогуз.

У результаті нелюдських знущань Михайло отримав струс головного мозку, перелом ліктя, переломи пальців рук та ніг, колоту рану сідниці, забої лоба, забої у тім’яній частині голови та низку побоїв по всьому тілу, пише lypa.com.ua.

0 0 votes
Рейтинг статьи
guest
1 Комментарий
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
сергей
сергей
7 лет назад

И какого бена неповнолитний делал на майдане? Учиться надо, а не шляться где не надо. Мало били,мало. Достало все. Блин,да разогнали бы быстрее, а то в своем городе и жить не удобно.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x