• Сб. Окт 16th, 2021

Середні та малі бізнесмени ЄС хочуть вкладати кошти в Україну – експерт

На сьогодні безліч бізнесменів середньої ланки в країнах ЄС хочуть вкладати кошти в Україну та шукають собі бізнес-партнерів в Україні. Про це під час прес-конференції в Представництві ЄС в Україні сказав голова правління Інституту економічних досліджень та політичних консультацій Ігор Бураковський, передає УНН.

“На сьогодні багато бізнесменів малого та середнього рівня з ЄС готові вкладати кошти в українське виробництво. Тож українським виробникам середнього та малого бізнесу не варто шукати контрагентів серед великих компаній, а потрібно звернути на них увагу. Співставний до українських маленьких компаній партнер з ЄС ними завжди може бути знайдений”, — сказав він.

Він вважає, що українські асоціації вже зараз повинні вивчати та використовувати такі можливості європейського ринку.

“Асоціації споживачів в ЄС досить активні, вони постійно обмінюються інформацією і це має бути враховано українськими виробниками. До того ж, в ЄС існує велика кількість інформаційних ресурсів і стосовно компаній, і стосовно товарів, і стосовно особливостей регулювання окремих секторів. Українські виробники, які експортуватимуть продукцію до ЄС, повинні навчитись це використовувати”, — сказав Бураковський.

Як повідомлялося, 27 червня в Брюсселі очікується підписання Президентом П.Порошенком угоди про зону вільної торгівлі. Після цього український парламент матиме два місяці для її ратифікації.

0 0 votes
Рейтинг статьи
guest
0 комментариев
Inline Feedbacks
View all comments

You missed

Грищенко: Военная миссия ЕС слабо усилит обороноспособность УкраиныВоенно-учебная миссия Евросоюза, которая будет в ближайшем времени дислоцироваться на территории Украины, не сможет быстро усилить обороноспособность украинского государства. Об этом призвал помнить бывший глава внешнеполитического ведомства Константин Грищенко, комментируя потенциал военно-учебной миссии ЕС. Военная миссия стран Европейского союза поможет Украине по таких направлениям, как безопасность сотрудничества и формализация обсуждения в сфере обороноспособности страны. Этот шаг будет чисто символическим, потому он слабо усилит военный потенциал Украины в краткосрочной перспективе. Однако, как считает Константин Грищенко, именно военная миссия ЕС открывает для Украины практический огромный путь. Дипломат оценивает возможности Евросоюза по защите собственных интересов военным путём, как довольно скромные, потому как страны ЕС так и не проявили напора в построении общих евросоюзовских вооружённых сил. Грищенко уверен, что самостоятельно Евросоюз ничего решить не сможет. В качестве примера политик привёл конфликты на территории ЕС, которые там бушуют до сих пор, но которые так и не были остановлены. Ранее издание Welt am Sonntag подтвердило, что ЕС может разместить в Украине собственную военную миссию.

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x