Вт. Апр 30th, 2024

В массовых убийствах митингующих в центре Киева участвовал спецназ ФСБ РФ и "Альфа" СБУ - В.НаливайченкоСпланированное под видом антитеррористической операции убийство людей во время февральских событий в центре Киева происходило под руководством непосредственно четвертого Президента Украины В.Януковича. Об этом во время пресс-конференции отметил глава СБУ Валентин Наливайченко, передает корреспондент УНН.

«Есть также вопросы к представителям ФСБ РФ, в декабре и январе, более 30 человек, были на полигоне СБУ. Есть информация, что эти сотрудники сотрудничали с бывшим главой СБУ Якименко, он к ним ездил. В Жулянах и Гостомеле приземлялись самолеты из России, которые привезли 5 100 кг взрывчатки и оружия для российских бойцов ФСБ для убийства украинских граждан. Отправлены запросы в ФСБ и МИД России с целью узнать имена и звания этих сотрудников, и кто их сюда позвал. Но эти сотрудники ФСБ принимали непосредственное участие в массовых убийствах», — отметил Наливайченко.

«Важно также знать, кто дал приказ перевезти в Симферополь спецоружие и все личные и агентурные дела СБУ. Все сотрудники «Беркута» и другие, которые принимали участие в массовых убийствах, установлены — они скрываются на территории Крыма», — добавил он.

от UKRNEWS24

0 0 votes
Рейтинг статьи
Notify of
guest
1 Комментарий
oldest
newest most voted
Inline Feedbacks
View all comments
Чумацький Шлях
Чумацький Шлях
10 лет назад

I хто б сумнівався у висновках Наливайченка! Нiбито вiн визнає те, що на Майданi вбивцями (як мітингувальникiв, так i деяких з «беркуту») були снайпери, пов’язанi з сучасною «владою», зокрема з Парубiєм? Я вже не говорю про вiдому телефонну розмову естонського мiнiстра закордон. справ з Катрiн Ештон, — але про це пишуть сьогоднi усi захднi ЗМI, принаймнi американськi (увiйдiть у новини Yahoo, та й побачьте на власнi очi). Навiть нiмецький Stern присвятив цьому снайперському полюванню величезну статтю, додав фото та комп’ютерний макет подiй, як свiдчать про те, що пострiли йшли з будiвель, на той час захоплених самообороною Майдану. I це не «кацапська пропаганда», а ретельне розслiдування професiйних захiдних експертiв з спецпiдроздiлiв полцiї та армiї… А нас тут годують якимось смiттям про ФСБ та «Альфу»!
До речi, я вже писав про ФСБ кiлька днiв тому: «коли у текстi є «ФСБ на територiї України», це перша ознака того, що матерiал – щирий фейк, пропагандистська буйда……… ФСБ це аналог американського ФБР, тобто контррозвiдка, працює виключно на своїй територiї, виявляє шпигунiв, терористiв, тощо. Це аналог СБУкраїни, а СБУ буде дiяти за кордоном? Для цього кожна країна має декiлька iнших спецпiдроздiлiв… Але рiвень сучасних українських про-владних пропагандистiв настiльки жалюгiдний, що вони завжди у своїх пiснях «дають пiвня»……… РФ для дiй за кордоном має «СВР» (або СЗР – службу зовнiшньої
розвiдки) та ГРУ (вiйськову розвiдку). Але ж, зрозумiло, бiльш ефектно надрукувати про ФСБ, бо так гарно римується з «КГБ», що само вже жахує,
безвідносно до змiсту статтi……… Тому не треба дивуватися, що в жодному репортажi українських ЗМI про «захоплення в Українi озброєних агентiв ФСБ» не можливо знайти анi точної назви мiсцевостi, де це трапилося, анi iм’я затриманого, анi, зрештою, його фото. Якщо б таке було у дiйсностi, СБУ вже сотнi прес-конференцiй зробило б, показували б це в усьому свiтi 24 години на добу…»

1
0
Would love your thoughts, please comment.x