RU/UA

Новости Украины


Украину назвали колонией Кремля

30 сентября 2012, 17:53 7

Украину назвали колонией КремляНаше государство находится в колониальном положении. Такое мнение в эфире телеканала ТВi озвучил координатор общественного движения "Спільна справа" Александр Данилюк, передает Gazeta.ua.

По его убеждению, на сегодняшний день Кремль пытается окружить себя такими режимами, на фоне которых он будет выглядеть адекватно и демократично.

"Сейчас наш министр обороны Украины господин Саламатин — выходец из Российской Федерации, зять бывшего вице-премьера Сосковца", — отметил Данилюк.

Он напомнил, что еще пять лет назад Саламатин жил в России.

"Также первый заместитель председателя СБУ работал до недавнего времени на Черноморском флоте РФ", — добавил активист.

Таким образом, по словам Данилюка, Украина находится под пристальным надзором России.

"Можем говорить абсолютно четко: Украина находится в колониальном положении. А те цены на газ, которые на самом деле никто не пересматривает — это та форма дани, которую мы платим за колониальное порабощение", — пояснил общественный деятель.
avatar
7 Цепочка комментария
0 Ответы по цепочке
0 Последователи
 
Популярнейший комментарий
Цепочка актуального комментария
7 Авторы комментариев
Gusev-geoLiricosWACJAuuAnsor Авторы недавних комментариев
newest oldest
MihelsonKP
MihelsonKP

Дебил и есть дебил, что его комментировать.

sergiy80
sergiy80

янукович — кремлівський холуй.

Ansor
Ansor

Вся партія рыгыаналів на утриманні ФСБ РФ, я в цьому переконаний на 99%! Хто не погоджується, аргументуйте!

uu
uu

А Украина и есть колония. Чего стесняться. Правда есть правда.

WACJA
WACJA

 Сказано, что «каждый судит в мере своей испорченности».

Liricos
Liricos

Україна не колонія Кремля, якому вона не потрібна! Україна потрібна Кремлю як колонія казнокрадів місцевого ґатунку, які розкрадали її розпочинаючи з Кравчука, який вкрав Чорноморське пароходство, а після нього ще більше! А державний злочинець Ющенко разом зі Стельмахом та своїм родичем Порошенко пограбували не тільки Україну в цілому, а кожного із українців, змінивши за одну ніч курс гривні на свою користь та своїх родичів!

Gusev-geo
Gusev-geo

Вся Україна це велика імперія Брехні!!! Всі брешуть з ранку до ночі,від малого до дорослого,але признати це ніхто не хоче.Почитайте та послухайте новини,в місцях и селах,всі крадуть та беруть хабарі. Призвища у всіх закінчуються на -ко, Гарбузенко,Тараканенко і так далі.Але усі шукають ворогів десь у москалів,ригів і так далі.Дивіться самі на себе і не шукайте ворогів,а самі собі та дітям своїм скажіть: ми усі брехуни та злодюжки…і жити по-іншому Ненавчені!!!!!